Kariera

Kariera

Programista PHP - junior/mid/senior

Miejsce pracy: Sochaczew, centrum

Twoje obowiązki:
  • ciągły rozwój osobisty w świecie nowoczesnego programowania
  • pisanie czytelnego, prostego w zrozumieniu i obsłudze kodu
  • umiejętna organizacja czasu pracy
  • projektowanie i współtworzenie nowych oraz rozwój tych istniejących projektów
  • analizowanie wydajności i dostosowywanie kodu do określonych oraz panujących warunków
  • implementacja i wdrażanie aplikacji
  • tworzenie, prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznych związanych z projektami
  • ścisła współpraca z luźnym, pełnym pasji zespołem
  • zaangażowanie w realizowaniu założonych celów
  • aktywny udział w dyskusji oraz życiu firmowym

Nasze wymagania:
  • znajomość PHP5, OOP i MVC na poziomie alfabetu
  • technologie HTML5, CSS3, JS, jQuery, bootstrap
  • doświadczenie w pracy z bazami MySQL
  • kreatywność, zdolność analitycznego myślenia
  • powłoka Linux/Unix na poziomie umożliwiającym podstawową pracę
  • umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
  • język angielski umożliwiający czytanie oraz tworzenie dokumentacji

Mile widziane, ale nie wymagane:
  • znajomość frameworków Laravel, CodeIgniter, Zend
  • system kontroli wersji Git
  • składnia SQL
  • doświadczenie z systemami OctoberCMS, WordPress
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji internetowych
  • styczność w przeszłości z projektowaniem i tworzeniem CMS
  • InnoDB
  • znajomość wzorców projektowych

Co możemy zaoferować:
  • możliwość fajnej pracy w młodym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole, który spędza ze sobą czas nie tylko w pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu oraz przełożonego
  • realizacje ciekawych projektów od najmniejszych po te największe
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się, dobrze prosperującej firmie
  • zwrot kosztów dojazdów komunikacją publiczną
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Młodszy administrator systemów i sieci

  • nadzór i zarządzanie systemami informatycznymi firmy
  • analiza wskaźników wydajności oraz przygotowywanie rozwiązań, mających na celu usprawnienie funkcjonowania systemów
  • wdrażanie narzędzi usprawniających monitorowanie funkcjonowania systemów i aplikacji
  • aktualizowanie systemów operacyjnych i oprogramowania serwerowego
  • wsparcie zespołu technicznego w realizowanych zadaniach
  • zarządzanie oraz budowa sieci radiowych oraz LAN

  • znajomość systemów Linux (Debian, CentOS) na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość protokołu TCP/IP
  • praktyczne umiejętności programowania w językach skryptowych (np. bash/awk, perl, php) oraz znajomość baz danych (MySQL)
  • umiejętność administracją serwerami „node” (KVM / OpenVZ)
  • znajomość Apache, Nginx, Litespeed, MySQL, Exim, ProFTPD, BIND, Nagios
  • język angielski na poziomie pozwalającym czytać dokumentację techniczną

  • znajomość paneli administracyjnych (DirectAdmin, cPanel)
  • podstawowa znajomość systemów BSD
  • znajomość sprzętu serwerowego i sprzętu sieciowego

  • podjęcia pracy na umowę o pracę
  • podjęcia stałej pracy
  • rozwoju
  • pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zaangażowania

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca@homepay.pl.