Zasady bezpieczeństwa

Zasady bezpieczeństwa

Homepay zapewnia Państwu bezpieczeństwo najwyższej jakości gwarantując szyfrowane połączenie SSL, politykę prywatności i politykę ciasteczek „cookies”. Naszym Partnerom gwarantujemy bezpieczeństwo zgromadzonych środków dzięki nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego nad Homepay. Klientom zaś, gwarantujemy otrzymanie zwrotu pieniędzy w przypadku braku otrzymania towaru lub usługi dzięki Gwarancji Homepay.

Szyfrowane połączenie SSL zapewnia ochronę danych przesyłanych drogą elektroniczną. Dzięki temu certyfikatowi nikt nie ma możliwości przechwycenia danych poufnych przekazanych za pośrednictwem strony internetowej. Użytkownicy łączący się z taką stroną mają 100% pewność, że łączą się z właściwą stroną internetową nie próbującą wyciągnąć dane użytkownikó w celach niezgodnych z prawem bądź na korzyść osób trzecich. W systemie płatności Homepay wykorzystywany jest jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów SSL firmy GeoTrust, Inc. Certyfikaty GeoTrust są rozpoznawane przez 99% przeglądarek internetowych, a rozpoznać można to w sposób taki, że adres na który weszliśmy rozpoczyna się od https://. oraz na dole bądź górze przeglądarki pojawiła się zamknięta kłódka oznaczające pełne bezpieczeństwo Twoich danych.

Certyfikat SSL GeoTrust

W systemie Homepay nie są przechowywanie żadne informacje dotyczące dostępu do kont bankowych użytkowników, a do każdego z banków logujemy się bezpośrednio ze strony banku. System płatności Homepay jedynie pośredniczy w ustaleniu wpłacanej kwoty oraz podstawowych informacji o osobie wpłacającej.

Homepay posiada Certyfikat Rzetelności Krajowego Rejestru Długów i od 09-12-2010 r. nieprzerwanie uczestniczy w tym programie. Udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.