Rejestracja

Dane personalne
Dane banku
Homepay Sp.z o.o. zarejestrowana w Warszawie 00-844 przy ul. Grzybowskiej 87 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z realizacją usług wykonywanych przez Homepay Sp. z o.o. Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Podanie danych jest obowiązkowe w przypadku decyzji o podjęciu współpracy z Homepay Sp. z o.o. (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i promocji oferowanych przez właściciela serwisu http://homepay.pl . Jednocześnie jestem świadom, iż wypisanie się oznacza brak otrzymywania informacji o awariach lub pracach technicznych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych usług własnych przez Homepay Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowskiej 87, 00-844 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, poprawienia, i ich usunięcia a także wycofania zgody w każdym czasie.
Zapoznałem się z treścią Regulaminu Serwisu Homepay i akceptuję jego treść.